SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 18:33
Ronaldo w FIFA 18
2908V

FIFA 18. Gameplay prezentuje nowe ustawienia zespołów i reakcje piłkarzy

EA Sports opublikowało kolejny spot prezentujący zmiany w FIFA 18. Autorzy skupiają się tym razem na ustawieniach, które zostały przygotowane w oparciu o zachowanie znanych zespołów. Twórcy  zdecydowali się pomóc napastnikom.

Małymi krokami poznajemy nowości przygotowane przez magików z EA Sports. Autorzy ostatnio prezentowali przebudowany drybling, a dzisiaj przedstawiają zmiany w stylu gry zespołów.

FIFA 18 is more than a game

Autorzy podobnie jak w przypadku poszczególnych piłkarzy, przyglądali się zespołom, by móc wrzucić do pozycji charakterystyczne zagrania. Z tego powodu fani przykładowo Barcelony będą mieć pewność, że podczas rozgrywki zaczarują rywali za pomocą Neymara, Messiego i Suareza.

Kombinacyjne akcje w FIFA 18 wyglądają naprawdę nieźle, ale pojawiają się pewne wątpliwości związane z obroną. Powstrzymanie dobrze ustawionych piłkarzy, którzy w dodatku idealnie nabiegają nie będzie na pewno łatwym zadaniem.  

Patrząc na kolejne fragmenty obawiam się, że nowy sezon Fify rozpocznę od ostrego trenowania defensywy. Szybkie podania, gra z kontry, idealne wrzutki, czy też nękanie oponentów… Szykuje się sporo zmian, które mogą mocno wpłynąć na wyniki spotkań.

Źródło: facebook.com/easportsfifapl

Tagi: ea sports electronic arts fifa 18 gameplay

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
FIFA 18
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 29.09.2017
  • Pełna
  • od lat 3 online
Miesięcznik PSX Extreme