Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.07.2017 13:03
W Just Cause 3 można grać za darmo na PC jeszcze przez ponad dobę
1120V

W Just Cause 3 można grać za darmo na PC jeszcze przez ponad dobę

Niestety deweloperzy Just Cause 3 nie potrafili należycie zoptymalizować swojego sandboksa na konsolach (tytuł do dzisiaj zmaga się na PS4 i XOne z kiepskim frameratem i długimi loadingami). Z inną sytuacją mamy do czynienia na PC.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Just Cause 3 , to chyba najlepiej zrobić to na PC. Deweloperzy z czasem odpowiednio zoptymalizowali tę wersję swojego sandboksa, co sprawia, że uzyskiwanie stabilnej animacji i minimalnych loadingów nie jest problemem.

Jest jeszcze jedna zachęta, by spróbować sił w Just Cause 3 na PC. Square Enix po wprowadzeniu do wersji na Steam trybu multiplayer zapewnił kolejną atrakcję. Możecie w tym momencie ściągać wersję Trial Just Cause 3. W zasadzie otrzymujemy w jej ramach gratisowo pełną wersję Just Cause 3 (na HDD lądują wszystkie pliki i nie ma żadnych "blokad", tego co można zrobić w trakcie zabawy). Można się w takiej formie bawić w Just Cause 3 jeszcze przez 33 godziny (czas w momencie publikacji newsa).

Jeśli po tym czasie spędzonym z Just Cause 3 uznacie, że warto zostać z tytułem na dłużej, to wydawca ma dla was kolejną promocję. Tytuł można kupić do 28 lipca tylko za 10 euro (cenę obcięto o 75%). Oferta dostępna jest tylko na Steam (dokładnie w tym miejscu).

 

Tagi: