Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 17:32
Fortnite. Premierowy zwiastun zachęca do budowania fortec
660V

Fortnite. Premierowy zwiastun zachęca do budowania fortec

Po wielu miesiącach wymagającej pracy, Fortnite w końcu debiutuje, więc z tej okazji możemy spojrzeć na materiał promujący tytuł. Twórcy zachęcają do zabawy i obiecują niezapomniane wrażenia.

Od pierwszej prezentacji Fornite minęło kilka lat. Gracze sądzili, że projekt już dawno trafił do kosza, ale dość niespodziewanie w ubiegłym tygodniu odbyła się nowa prezentacja, a od dzisiaj pierwsi zainteresowani mogą zapoznać się z tytułem.

Filmowy zwiastun Fortnite

Produkcja jest aktualnie dostępna w programie Wczesnego Dostępu na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, a zainteresowani gracze muszą nabyć dostęp do zabawy. W tej sytuacji klienci nie będą musieli czekać na przyszłoroczną premierę, jednak warto zauważyć, że tytuł będzie dostępny w formie free-2-play. „Fundatorzy”, czyli osoby, które zainteresują się Early Access otrzymają oczywiście dodatkowe bonusy.

W Polsce pojawiło się nawet pudełkowe wydanie. Edycja bohaterów Fortnite zawiera między innymi:

  • Pakiet 8 rzadkich bohaterów
  • Pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka)
  • Ekskluzywny pistolet fundatora

W Fortnite gracze wskoczą do świata, w którym 98% populacji dosłownie wyparowało, a niedobitki muszą walczyć z potworami. Ich zadaniem jest uratowanie ludzkości, więc w trakcie zabawy należy zbierać zespół, projektować budynki, rozwijać swoje rzemiosło oraz oczywiście walczyć z kolejnymi hordami oponentów.

Materiał: Fortnite - Launch Gameplay Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software trailer zwiastun