Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 15:33
Agents of Mayhem na platformie z filmami dla dorosłych. Agencja wypowiada się o „wycieku”
955V

Agents of Mayhem na platformie z filmami dla dorosłych. Agencja wypowiada się o „wycieku”

Bohaterowie Agents of Mayhem lubią niegrzeczne gierki, a ich ostatnie akrobacje zostały sfilmowane i zamieszczone na jednej z platform dla dorosłych. W sprawie wycieku wypowiedziała się nawet agencja zatrudniająca żołnierzy.

Deep Silver zdecydowało się na bardzo nietypową formę promocji. W Sieci pojawiła się „sex taśma” z bohaterami Agents of Mayhem. Film trafił na YouPorn… Obok zdecydowanie mocniejszych materiałów.

Agents of Mayhem. Urocza Joule wkracza do akcji

Film zatytułowany Deep Under the Covers pozwala spojrzeć na trójkę agentów (Gregory Prickington, Ivana Bangya oraz Marcus Thunderpump), którzy zamiast walczyć ze złem i wykonywać kolejne misje, przygotowują się do nich w domowym zaciszu. W tej sprawie specjalne oświadczenie wydał nawet zarząd MAYHEM, który podkreślił, że pojawił się przeciek i firma współpracuje z YouPorn, by dowiedzieć się skąd został przesłany materiał.

Nie możecie oczywiście liczyć na konkretne sceny, bo jest to tylko i wyłącznie forma promocji gry, która zadebiutuje już w sierpniu. Trudno mi ocenić, czy w tym wypadku ekipa od reklamy odniosła sukces, ale o tym przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

Nie zamierzam zapuszczać Was w odmęty wspomnianego serwisu – zainteresowani mogą sami wygooglować (wystarczy wpisać w wyszukiwarce na stronie „Agents of Mayhem”) – ale jednocześnie poniżej wrzucam wspomniany film.

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2017/07/20/agents-of-mayhem-hollywood-sex-tape-leaks-on-youporn/265678/

Tagi: agents of mayhem Deep Silver trailer Volition zwiastun