Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 14:41
THQ Nordic z wielkimi ogłoszeniami na gamescomie
704V

THQ Nordic z wielkimi ogłoszeniami na gamescomie. Firma przedstawia plany na imprezę

Kolejna firma przedstawiła swoje plany na zbliżającą się imprezę w Kolonii. THQ Nordic zamierza zaprezentować materiały z już ujawnionych tytułów, ale jednocześnie deweloperzy nie zapomną o nowościach.

THQ Nordic od kilku miesięcy bardzo chętnie prezentuje nowe gry, przejmuje kolejne marki oraz rozwija istniejące projekty. Nordic Games w sierpniu ubiegłego roku połączyło się z THQ i od tego czasu stale otrzymujemy pozytywne informacje.

ELEX. Data premiery i świetny zwiastun

Zbliżający się gamescom będzie jedną z ostatnich szans do zapoznania się z ELEX. Gra zadebiutuje pod koniec roku, więc deweloperzy przywiozą do Kolonii „niemal finalny kod”. W tej sytuacji możecie oczekiwać konkretnych materiałów oraz pewnie fragmentów rozgrywki.

Firma przywiezie na gamescom jeszcze Battle Chasers: Nightwar, SpellForce 3, Aquanox: Deep Descent, The Guild 3, czy też Wreckfest, jednak to nowe produkcje powinny interesować szeroką publiczność.

Na gamescomie THQ Nordic ujawni dwie gry:

  • Zupełnie nowa marka. To RPG z otwartym światem, której akcja osadzona jest w nietypowym uniwersum, łączącym wątki postapokaliptyczne i kung-fu.
  • Nowa część dobrze znanej, tajemniczej i przerażającej marki.

Trudno oczywiście zgadywać, ale możecie mieć pewność, że o obu pozycjach usłyszycie na naszym portalu w trakcie trwania imprezy.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Gamescom gamescom 2017 thq nordic zapowiedź

Nie przegap