Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 14:56
FIFA 18. Piłkarz Chelsea po udanym meczu prosi EA Sports o poprawienie osiągnięć w grze
2239V

FIFA 18. Piłkarz Chelsea po udanym meczu prosi EA Sports o poprawienie osiągnięć w grze

W sierpniu odbędzie się duża prezentacja FIFA 18, a jeden z zawodników Chelsea ma nadzieję, że jeszcze przed tym wydarzeniem zostaną polepszone jego statystyki. Piłkarz pokazał się z dobrej strony podczas spotkania z Arsenalem.  

Każda kolejna odsłona Fify cieszy się wśród zawodowych piłkarzy sporą popularnością. Zawodnicy chwalą się swoimi statystykami, pozują z pudełkami, czy po prostu biorą udział w różnych turniejach. Niektórzy nawet nie zgadzają się z osiągami przedstawionymi przez EA Sports.

FIFA 18 is more than a game

Michy Batshuayi należy do tego grona. Zawodnik dołączył do Chelsea w ubiegłym roku, ale przez pierwszy sezon nie zabłysnął na boiskach Premier League. Belg po jednym dobrze rozegranym sparingu ma nadzieję, że jego umiejętności dostrzeże EA Sports.

Napastnik strzelił dwa gole w wygranym 3:0 meczu z Arsenalem i błyskawicznie wysłał wiadomość do deweloperów FIFA 18. Batshuayi uważa, że jego statystyka słabszej nogi powinna zostać poprawiona na pięć gwiazdek.

Twórcy zauważyli prośbę, jednak nie potwierdzili, czy dokonają jakichkolwiek zmian. Sytuacja jest jednak o tyle ciekawa, że Belgowi musi faktycznie zależeć na odpowiedniej prezentacji swojego cyfrowego odpowiednika.

Michy Cheslea FIFA 18

Źródło: Twitter.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18