Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 18:21
Destiny 2 w 11 językach. Twórcy prezentują dubbing
1611V

Destiny 2 w 11 językach. Twórcy prezentują dubbing

Wielu Polaków narzekało na brak polskiej lokalizacji w Destiny. W kontynuacji otrzymamy dubbing, który został zapowiedziany przez specjalistów z Bungie. Deweloperzy zatrudnili zespoły, które zajmą się stworzeniem odpowiednich smaczków.

Destiny osiągnęło spory sukces, ale nadchodząca dwójka ma wygenerować jeszcze lepsze rezultaty. Właśnie z tego powodu Activision oraz Bungie zdecydowało się na pełne zlokalizowanie produkcji w jedenastu językach.

Wystartowała otwarta beta Destiny 2

Już w dniu prezentacji Destiny 2 wiedzieliśmy, że gra otrzyma pełny dubbing. Wydawca na początku nie odsłaniał kart, ale gdy podczas zwiastuna usłyszeliśmy rodzime głosy, to w sumie wiedzieliśmy wszystko.

Bungie nie zdecydowało się na typową lokalizację. Firma zatrudniła specjalne zespoły, które zajmują się odpowiednim wprowadzeniem nowych języków do gry – dzięki temu możemy mieć pewność, że podczas rozgrywki usłyszymy przykładowo dobrze wpasowane w polskie realia żarty.  

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość, bo nie możemy zapomnieć, że w Destiny 2 mamy otrzymać mocną opowieść, która ma zadowolić wszystkich fanów uniwersum. W zasadzie już podczas bety usłyszeliśmy próbkę głosów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 dubbing