Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 13:32
Śródziemie: Cień Wojny. Fabularny zwiastun przedstawia Szelobę, która odegra istotną rolę w historii
1469V

Śródziemie: Cień Wojny. Fabularny zwiastun przedstawia Szelobę, która odegra istotną rolę w historii

Aktualnie brakowało konkretów dotyczących fabuły Śródziemie: Cień Wojny, ale już najnowszy materiał zarysowuje bardzo ciekawy wątek. W grze pojawi się Szeloba, która w znaczący sposób wpłynie na głównego bohatera.

Historia Śródziemie: Cień Mordoru nie była specjalnie skomplikowana. Monolith Productions skupiło się na zaprezentowaniu zemsty i w sumie udało im się przygotować znośną, choć prostą opowiastkę. Jednak już w kontynuacji mamy otrzymać znacznie ciekawsze wydarzenia.

Pierwszy fabularny zwiastun Śródziemie: Cień Wojny

Na konwencie Comic-Con w San Diego autorzy zdecydowali się pokazać nowy fabularny zwiastun, w którym ważną rolę odgrywa Szeloba. Jest to mroczna istota przypominająca wielkiego pająka, która żyła na pograniczu Mordoru. Stworzył ją J.R.R. Tolkien.

Szelobę mogliście zobaczyć w ekranizacji Władcy Pierścieni, ale Monolith Productions zdecydowało się pokazać „pajęczyce” w zupełnie nowy sposób. Jest to potężna kobieta, która pewnie w odpowiednim momencie zaprezentuje swoje prawdziwe „ja”.

Na materiale zobaczycie ciekawą sytuację – Talion oraz Celebrimbor nie potrafią dojść do porozumienia przez Szelobę, która swoimi wizjami konfliktuje bohaterów opowieści… Kobieta wypowiada na koniec bardzo ciekawe słowa.  

Możemy w tej sytuacji oczekiwać interesującego wątku, który pewnie będzie prowadzony przez deweloperów przez znaczącą część historii.

Materiał: Śródziemie: Cień wojny – zwiastun „Szeloba”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny trailer Warner Bros. zwiastun