Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 21:47
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Stormy Ascent za darmo!
4669V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Stormy Ascent za darmo!

Pakiet trzech gier w świetnej cenie to za mało? Activision właśnie rozdaje za darmo nigdy wcześniej nie opublikowany poziom z oryginalnego Crasha! Pobierajcie i poznajcie Stormy Ascent.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy to pakiet trzech przygód Crasha, za które odpowiada Vicarious Visions. Twórcy zajęli się kompletnym odświeżeniem produkcji i zaoferowali kawał przystępnych kotletów. Zestaw jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

BEZPŁATNE WYDANIE PSX EXTREME

O Stormy Ascent pisałem na portalu kilka tygodni temu. Informacja dotycząca nowego poziomu została zawarta w trofeach, ale aktualnie nie wiedzieliśmy, kiedy zostanie opublikowany dodatkowy poziom.

Activision zaskoczyło. Rozszerzenie jest dostępne dla wszystkich bez dodatkowych opłat, ale musicie pobrać pliki do 19 sierpnia. W późniejszym terminie DLC będzie płatne, ale aktualnie nie poznaliśmy jego ceny.

Rozszerzenie to kawał sporej ciekawostki, ponieważ jest to nigdy wcześniej nie opublikowany poziom z pierwszego Crasha, nad którym pracowało Naughty Dog. Pliki znajdowały się nawet w pozycji, ale autorzy nie dokończyli pracy, ponieważ lokacja była zbyt trudna i zbyt długa.

'Poznaj nowy poziom Stormy Ascent z oryginalnej gry Crash Bandicoot™. Przy oryginalnej wersji nie został nigdy ukończony i wydany. Przetestuje on nawet największych wymiataczy! Czy będziesz w stanie pokonać szybko chowające się stopnie, naukowców rzucających flaszkami, latające ptaki, ruchome platformy i żelazne kolce? Pobierz i zagraj w poziom Stormy Ascent!

Chcecie się przekonać? Pobierajcie pliki! Na deser zwiastun:  

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy dlc dodatek trailer Vicarious Visions zwiastun