Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 20:07
Pyre z premierowym zwiastunem. Nowa gra twórców Bastionu otrzyma mocne wsparcie dla PlayStation 4 Pro
459V

Pyre z premierowym zwiastunem. Nowa gra twórców Bastionu otrzyma mocne wsparcie dla PlayStation 4 Pro

W przyszłym tygodniu na cyfrowe półki sklepowe trafi nowa gra studia Supergiant Games. Autorzy postanowili zaprezentować tytuł finalnym zwiastunem, a jednocześnie potwierdzili sporo dobrych wieści dla sympatyków konsol Sony.

Autorzy Transistor oraz Bastion od wielu miesięcy pracowali nad zupełnie nową marką. Teraz gracze wezmą udział w nietypowym sporcie, który odbywa się w mitycznym czyśćcu.

Bezpłatne wydanie PSX Extreme

25 lipca odbędzie się premiera Pyre.  W produkcji gracze będą rozgrywać spotkania, podczas których należy trafić piłką do „kosza” i podczas rozgrywki zawodnicy otrzymają pod opiekę specjalnych wojowników-sportowców.

Gra jest nietypowym projektem, ale Supergiant Games to jedna z ekip, której można zaufać. Studio zajęło się dokładnym dopracowaniem wersji na PlayStation 4 Pro i możemy potwierdzić, że wszystkie zmagania zostaną w Pyre rozegrane w natywnej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Produkcja powinna zainteresować również łowców pucharków, bo w grze znajdzie się ponad 50 „dzbanków” do zdobycia. Na deser możecie spojrzeć na premierowy zwiastun, który pokazuje zmagania, zawodników i w sumie nie można odmówić tej pozycji świetnej oprawy.

Zagracie?

Materiał: Pyre – Launch Trailer 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 pro pyre Supergiant Games trailer zwiastun