Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 19:38
Battlefield 1. Wszystkie mapy za darmo - DICE rozpoczyna wersję próbną Premium
1665V

Battlefield 1. Wszystkie mapy za darmo - DICE rozpoczyna wersję próbną Premium

DICE właśnie rozpoczęło świetne wydarzenie na serwerach Battlefield 1, dzięki którym wszyscy gracze otrzymają możliwość sprawdzenia nowych miejscówek za darmo. Bezpłatne DLC są dostępne na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Szwedzi wciąż pracują nad ulepszeniem i rozbudowaniem Battlefield 1. Twórcy we wrześniu opublikują rozszerzenie wprowadzające do gry Rosjan, ale jednocześnie studio pamięta o graczach, którzy nie kupili aktualnie wydanych dodatków.

Battlefield 1: W imię cara gameplay. Gra otrzymała kolejną mapę

Deweloperzy zdecydowali się na przygotowanie „Wersji Próbnej Premium”. W dniach od 20 do 27 lipca wszyscy posiadacze Battlefield 1 mogą zapoznać się z wcześniej opublikowanymi dodatkami za darmo. Nie musicie ponosić opłaty za możliwość pobiegania po kolejnych mapach.

Propozycja działa w podobny sposób do „współdzielonego Premium”, jednak tym razem nie musicie zapraszać do oddziału wojaka posiadającego przepustkę Premium do Battlefield 1. Małym ograniczeniem jest jednak brak punktów doświadczenia – tylko gracze, którzy kupili Premium lub dodatek „Nie przejdą” będą normalnie zgarniać PD. Jeśli jednak zdecydujecie się nabyć DLC w późniejszym terminie, to otrzymacie „zaległe” punkty.  

Dzięki „wersji próbnej” sprawdzicie:

  • 6 nowych map
  • Tryb Linia Frontu
  • Nowe operacje
  • „Ofensywie Nivelle'a” oraz „Prise de Tahure” – dwie nocne mapy

Promocja właśnie wystartowała, więc powinniście jeszcze dzisiaj bez przeszkód sprawdzić nowe miejscówki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: battlefield 1 DICE dlc dodatek Electronic Arts