Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 18:33
Jigsaw powraca. Piła Dziedzictwo na pierwszym zwiastunie
1089V

Jigsaw powraca. Piła Dziedzictwo na pierwszym zwiastunie

Na początku miesiąca Maciej miał przyjemność zaprezentować naszym czytelnikom plakat „nowej Piły”, który cieszył się sporym zainteresowaniem, więc na pewno zaciekawi Was również świeżutki zwiastun. Materiał jest przesiąknięty różnymi „śmiercionośnymi grami”.

W 2004 roku na wielkich ekranach zadebiutowała pierwsza „Piła”. Film w reżyserii James Wana został ciepło przyjęty przez widzów, więc dość prędko zobaczyliśmy kolejne części. Pod koniec października będziemy świadkami premiery już ósmej odsłony zatytułowanej „Piła: Dziedzictwo”.

Pierwszy plakat Piła: Dziedzictwo

Fani pierwszych opowieści od dawna czekają na porządny reboot, który ma zaprezentować odświeżenie całego uniwersum, jednak trudno oczekiwać od „Dziedzictwa” wielkich zmian. Na dobry początek widzimy zwiastun, który specjalnie nie różni się od znanych przygód.

Twórcy zdecydowali się kontynuować wydarzenia. W mieście pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w przerażających okolicznościach. Detektywi są zdania, że palce maczał w tym John Kramer, jednak znany „Jigsaw” nie żyje.

Mimo wszystko staram się patrzeć na zaprezentowany zwiastun z optymizmem. Może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni? Nad projektem w rolach reżyserów czuwają Michael Spierig (m.in. "Daybreakers", "Predestination") oraz Peter Spierig (m.in. "Daybreakers", "Predestination"), a scenariusz stworzyli Leigh Whannell (m.in. "Saw", "Saw 3", "The Matrix Reloaded", "Insidious"), James Wan (m.in. "Saw", "Insidious", "The Conjuring", "Furious Seven"), Pete Goldfinger (m.in. "Piranha 3D", "Teenage Mutant Ninja Turtles") oraz Josh Stolberg (m.in. "Piranha 3D", "Conception", "Crawlspace").

Tagi: