Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2017 17:05
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w złocie. Gra zadebiutuje w terminie
924V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w złocie. Gra zadebiutuje w terminie

Naughty Dog właśnie potwierdziło zakończenie prac nad kolejną przygodą z serii Uncharted. Gracze mogą w spokoju wyczekiwać na kurierów z Zaginionym Dziedzictwem.

Twórcy z Naughty Dog na początku przygotowywali wyłącznie mały, kilkugodzinny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja, ale przygoda rozrosła się do poziomu, w którym zdecydowano się na samodzielną opowieść.

Ekranizacja Uncharted może odnieść sukces? Tom Holland bardzo zainteresowany rolą

Studio właśnie pochwaliło się zakończeniem prac nad Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jest to znacząca wiadomość, bo możemy mieć pewność, że premiera 23 sierpnia jest niezagrożona. Gracze mogą szykować gotówkę i ponad 10 godzin wolnego czasu na nową przygodę.  

„Złoty status” oznacza, że autorzy zakończyli wszystkie główne prace nad tytułem i kod produkcji trafi wkrótce do tłoczni, później do pudełek, aby następnie trafić do sklepów. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów serii, którzy wyczekują na „pierwsze Uncharted bez Nathana Drake’a”.

Warto na pewno dodać, że Uncharted: Zaginione Dziedzictwo kupicie w Polsce w bardzo dobrej cenie. Pudełkowe wydanie zostało wyceniona na 139-148 zł, a w niektórych przypadkach gracze zgarną również odpicowaną wersję Jak and Daxter.

Tagi: gra w złocie Naughty Dog Uncharted: Zaginione Dziedzictwo