Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.07.2017 09:46
Destiny 2. Porównanie grafiki z Xbox One S i PS4 Pro. "Ekstremalnie stabilny framerate"
2905V

Destiny 2. Porównanie grafiki z Xbox One S i PS4 Pro. "Ekstremalnie stabilny framerate"

Do testowania Destiny 2 przyłączyli się wczoraj wieczorem posiadacze Xboksów One, dzięki czemu możemy sprawdzić, jak produkcja wygląda w akcji na konsoli giganta z Redmond.

YouTuber Cycu1 uzyskał dostęp do bety Destiny 2 na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One S, dzięki czemu możemy przekonać się, jak wygląda bezpośrednie zestawienie oprawy w obu wersjach.

Destiny 2 nie zachwyca na PlayStation 4 Pro

Jak się wczoraj okazało różnice między Destiny 2 na PS4 i PS4 Pro są zaskakująco niewielkie. Taki stan rzeczy utrzymuje się również po dołączeniu do porównania Xbox One S. Wersja Destiny 2 odpalona na PS4 Pro ma trochę mniejsze problemy z aliasingiem (głównie ze względu na wyższą natywną rozdzielczość) i trochę ostrzejsze tekstury, ale różnice nie są wcale tak wielkie, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę wyższą moc konsoli Sony.

Pozostaje teraz czekać na wydanie Destiny 2 na Xbox One X. Na pewno nie możemy w tym przypadku liczyć jednak na lepszy framerate niż na PS4 Pro/Xbox One S. Deweloperzy zapowiedzieli już, że Destiny 2 będzie działać na Xbox One X w 30 fps.

Poniżej możecie również sprawdzić porównanie grafiki z PS4 Pro i PS4, w który można rzucić okiem na trochę inne sceny, niż w materiale, który wczoraj opublikowała redakcja Candyland. Tym razem materiał przygotowała ekipa graficznych specjalistów z DigitalFoundry. Redakcja chwali "ekstremalną stabilność framerate'u" w Destiny 2 z PS4 Pro. Animacja nigdy nie spada poniżej 30 fps. Framerate zachowuje się prawie tak samo dobrze na PS4 (jedynie w bardzo rzadkich sytuacjach dochodzi do "rwania" pojedynczych klatek).

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 grafika