Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.07.2017 09:51
Destiny 2. Graficzne rozczarowanie na PlayStation 4 Pro
3131V

Destiny 2. Graficzne rozczarowanie na PlayStation 4 Pro

Beta Destiny 2 wystartowała we wtorek, dzięki czemu możemy dokładnie przyjrzeć się jakości graficznej nowej sieciowej strzelaniny.

Redakcja Candyland zarejestrowała trochę gameplayu z Destiny 2 w wersji na PS4 i PS4 Pro, by sprawdzić, jak prezentuje się jakość wizualna na obu sprzętach.

Destiny 2. Szczegóły o nowych klasach i broniach

Z pewnością dobra informacja jest taka, że framerate w trakcie testów nie spadał poniżej wartości 30 fps. Niestety jakość obrazu nie powala w wersji na PlayStation 4 Pro. Grafika wydaje się być taka jak na PS4 (co z kolei stanowi komplement dla słabszej konsoli Sony). Oprócz zdecydowanie mniejszego zjawiska aliasingu i trochę ostrzejszych tekstur trudno doszukać się w prezentowanym materiale większych różnic. Pozostaje zatem pytanie czy Bungie nie mogłoby podkręcić Destiny 2 do 60 fps na PlayStation 4 Pro, skoro firma nie ulepszyła na mocniejszym sprzęcie np. oświetlenia (przynajmniej nie jest to zauważalne w udostępnionym poniżej materiale - nawet na zoomie)?

Przypominam, że od 21 lipca testy bety Destiny 2 wejdą w fazę otwartą (aktualnie tytuł sprawdzają tylko osoby, które zdecydowały się złożyć zamówienia przedpremierowe).

Tagi: