Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 14:04
Zawodnik z Destiny 2
1875V

Destiny 2 Beta. Gracze wykorzystali glitch i dostali się do ukrytej lokacji - Razer przygotowuje sprzęt

Od wczoraj posiadacze PlayStation 4 mogą zapoznawać się z zamkniętą betą Destiny 2. Bungie nie przygotowało wyjątkowo wielkiej zawartości, więc gracze zaczęli dokładnie sprawdzać każdą miejscówkę i odnaleźli pierwszą, ukrytą zawartość.

Destiny 2 beta trwa na PlayStation 4 od wczoraj. Dzisiaj do zabawy dołączą posiadacze Xboksów One, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na tytuł, a od 21 lipca testy będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych graczy na PS4 i XOne.

Pobierzcie bezpłatne wydanie PSX Extreme

W becie Destiny 2 został udostępniony mały fragment kampanii, jedna misja w kooperacji (Strike) oraz dwa tryby PVP, na których możemy rozegrać mecze na dwóch mapach. Zestawienie nie jest szczególnie okazałe, więc gracze z przyjemnością sprawdzają każdy element dostępnej zawartości.

Na „Odwróconej Iglicy” (Strike) można znaleźć tajną lokację, która nie została jeszcze dokończona przez deweloperów. Pojawia się na niej niedopracowana oprawa, czy też błędna geometria – bardzo możliwe, że w pełnej wersji pozycji otrzymamy w tym miejscu dodatkowe wyzwanie. 

Na deser przedstawiam sprzęt przygotowany przez Razera. Firma specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych urządzeń dla graczy i sympatycy Destiny 2 otrzymają możliwość nabycia odpicowanej myszki, słuchawek, czy też klawiatury.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/watch-destiny-2-beta-player-glitch-into-an-unfinis/1100-6451806/

Tagi: Activision beta bug Bungie Destiny 2