Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 13:32
Nintendo Switch Online App dostępne
743V

Nintendo Switch Online App dostępne. Pobierajcie specjalną aplikację Nintendo

Japońska korporacja zdecydowała się na współpracę naszych smartfonów z Nintendo Switchem za pomocą specjalnej aplikacji. Program właśnie trafił na serwery, więc wszyscy zainteresowani mogą go pobrać i sprawdzić przygotowane funkcje.

Nintendo Switch Online App to dość nietypowy eksperyment. Nintendo za pomocą aplikacji „ułatwi” grę sieciową posiadaczom Nintendo Switchów. Program jest dostępny za darmo, jednak od przyszłego roku rozgrywka multiplayer na nowej platformie Japończyków będzie płatna.  

Splatoon 2. Recenzje zapowiadają idealne rozwinięcie koncepcji

Nintendo nadal dopiero uczy się rozgrywki sieciowej i nawet w tym miejscu korporacja eksperymentuje. Firma przygotowała Nintendo Switch Online App, który pozwoli zainteresowanym zapraszać znajomych do wspólnej grupy, korzystać z rozmów głosowych podczas rozgrywki, czy też wykorzystywać dodatkowe usługi pokroju SplatNet 2.

Ta ostatnia propozycja pozwoli graczom na sprawdzenie wszystkich ważnych informacji ze Splatoon 2 – to właśnie za pomocą telefonu lub tabletu zerkniemy na ostatnie wyniki spotkań, rankingi, czy też uzbroimy swojego bohatera. Wciąż mieszane opinie zbiera pomysł wykorzystania smartfonów do rozmów z graczami. Zainteresowani muszą w tym wypadku dokupić specjalną przejściówkę i za pomocą kabli połączyć urządzenia.  

Mimo wszystko jeśli zamierzacie od zbliżającego się piątku grać w Splatoon 2, to na pewno warto przygotować sprzęt na zabawę. Aplikacja waży niespełna 100MB, a pobierzecie ją dzięki następującym odnośnikom:

Tagi: aplikacja Nintendo nintendo switch