Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2017 19:12
Titanfall 2 z kooperacją. Gra otrzyma kolejny bezpłatny dodatek
1205V

Titanfall 2 z kooperacją. Gra otrzyma kolejny bezpłatny dodatek

Respawn Entertainment ponownie zaskakuje. Studio przygotowało kolejny dodatek do Titanfall 2, który trafi na serwery jeszcze w tym miesiącu. Gracze otrzymają możliwość sprawdzenia zupełnie nowego wariantu zabawy.

Twórcy Titanfall 2 przed premierą zapowiedzieli rozwijanie pozycji przez wiele ciekawych i bezpłatnych dodatków, ale mało kto mógł się spodziewać, że tytuł w lipcu 2017 roku otrzyma kolejne tak wielkie rozszerzenie.

Aaryn Flynn opuszcza BioWare. Studio ma nowego dyrektora generalnego

Na 25 lipca zapowiedziano wprowadzenie do gry Operation Frontier Shield, czyli kolejnego DLC, które trafi do wszystkich graczy za darmo. Głównym elementem nowej zawartości jest tryb „Frontier Defense” – w tym wariancie zabawy czterech graczy zmierzy się z falami przeciwników, pomiędzy rundami kupimy mocniejszy sprzęt, dostosujemy taktyki, a nawet ulepszymy tytany dzięki nowemu systemowi progresji.

Kooperacyjny tryb pozwoli maksymalnie czterem graczom mierzyć się ze sztuczną inteligencją, którzy wybiorą jeden z czterech poziomów trudności, a wszystkie pojedynki odbędą się aktualnie na pięciu mapach – autorzy w późniejszym terminie dostosują kolejne miejscówki. 

Wspomniany rozwój tytanów zachęci zawodników do stałej rywalizacji, ponieważ w Frontier Defense rywale nie będą wybaczać najmniejszych błędów, a zdobyte punkty doświadczenia (za ukończone mecze) przeznaczymy na powiększenie mocy maszyn. System będzie dostępny wyłącznie w nowym wariancie zabawy.

Twórcy przygotowali również dwie nowa mapy Rise (standardowy tryb) oraz Township (Live Fire) i nie zapomnieli o kolejnych płatnych malowaniach broni.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dlc dodatek Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall 2