Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2017 16:35
Total War: Warhammer 2. Efektowny zwiastun przedstawia nową rasę dostępną za darmo dla wielu graczy
703V

Total War: Warhammer 2. Efektowny zwiastun przedstawia nową rasę dostępną za darmo dla wielu graczy

Porządnym zwiastunem wita się z graczami kolejna rasa z Total War: Warhammer 2. Wojownicy trafią do wszystkich fanów, którzy zamówią pozycję przed premierą. Zobaczcie ich efektowne powitanie.

Creative Assembly odkryło ostatnią kartę związaną z Total War: Warhammer 2. Twórcy pokazali plemiona z Norski, które dołączą do produkcji w dniu premiery, a wielu graczy będzie mogło ich kontrolować bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Total War: Warhammer 2 - Data premiery, gameplay i wypasiona edycja kolekcjonerska

Sytuacja jest prosta – Brytyjczycy zdecydowali się na przygotowanie ciekawej zawartości dla graczy, którzy złożą zamówienie na produkcję przed premierą. Wystarczy, że kupicie tytuł przed debiutem, a otrzymacie nowych wojowników, którzy będą jednocześnie grywalni w Total War: Warhammer!

Nowa rasa zaprezentuje swoją potęgę nie tylko w nadciągającym Total War: Warhammer 2, ale również otrzymamy możliwość wypróbowania ich umiejętności w tytule z ubiegłego roku – będzie to na pewno miła opcja dla graczy odliczających dni do premiery kontynuacji.

Deweloperzy zapowiadają barbarzyńców jako plemię, które żyje wyłącznie dla jednego – grabienia w imię mrocznych bóstw. Są silni, niezwykle doświadczeni w bojach i piekielnie odporni na największe obrażenia – zostali zahartowani lodowatymi wichrami, śnieżycami i walka z wielkimi bestiami.

"Na dalekiej północy, między Pustkowiami Chaosu i Morzem Pazurów, leży Norsca. Ten niegościnny półwysep na dalekiej północy Starego Świata jest domem okrutnych plemion wojowników, zaprawionych w boju przez nieustępliwe zamieci, lodowatą tundrę oraz potwornych mieszkańców tej przeklętej krainy. Są fanatycznymi wyznawcami Mrocznych Bogów i zrobią wszystko, aby dowieść swej potęgi, poszukując godnych przeciwników i nowych obszarów do plądrowania."

Warto na pewno przypomnieć, że po premierze Total War: Warhammer 2 na rynku zadebiutuje ogromna, darmowa aktualizacja, która połączy obie części gry. Twórcy przygotowali nową, połączoną mapę kampanii, dzięki której fani wezmą udział w efektownych bojach na Starym i Nowym Świecie. Podczas bitw wcielimy się we wszystkie rasy.

Materiał: Total War: WARHAMMER II - zawartość dodatku do przedpremierowych zamówień 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: