Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.07.2017 08:27
The Tomorrow Children umiera we wszystkich regionach po roku od premiery
2004V

The Tomorrow Children umiera we wszystkich regionach po roku od premiery

W pierwszych dniach lipca dotarły do nas informacje o zamykaniu serwerów The Tomorrow Children w Japonii. Wiemy już, co z resztą świata.

Niestety informacje płynące ze strony studia Q-Games, czyli od autorów rzeczonej gry sieciowej na PlayStation 4, nie są pozytywne dla fanów. Okazuje się, że serwery The Tomorrow Children zostaną wyłączone we wszystkich regionach świata już 1 listopada 2017 r.

The Tomorrow Children w Encyklopedii PPE.pl

Informację o wyłączeniu serwerów The Tomorrow Children na Zachodzie przekazał założyciel i szef studia Q-Games.

"To była fajna i bardzo odmienna gra, ale niestety dojdzie do zamknięcia The Tomorrow Children w listopadzie; to wasza OSTATNIA szansa na zagranie" - napisał Dylan Cuthbert, szef studia Q-Games.

Gra, która weszła do dystrybucji we wrześniu 2016 roku utraci wszelką funkcjonalność po 1 listopada 2017 roku, bo tytuł został zaprojektowany jako gra sieciowa, bez trybów offline. Studio tłumaczy, że nie udało się przyciągnąć do The Tomorrow Children nowych graczy. Podobno Q-Games miałoby też problem, by przy aktualnych warunkach tworzyć dalej nową zawartość i obsługiwać grę. Dylan Cuthbert za kiepskie zainteresowanie The Tomorrow Children obarcza też wydawcę, który zapewniał kiepski wsparcie marketingowe na rynkach zachodnich.

Udało się wam zagrać w The Tomorrow Children? Jak oceniacie tę niecodzienną produkcję?

Tagi: ps4 q-games serwery sony the tomorow children