Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 18:36
Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay prezentuje potężne umiejętności głównego bohatera
664V

Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay prezentuje potężne umiejętności głównego bohatera

Monolith Productions chce mieć pewność, że każdy gracz będzie przygotowany na Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy kontynuują prezentację poszczególnych elementów gry i na najnowszym materiale studio ujawnia nowe umiejętności głównego bohatera.

Deweloperzy Śródziemie: Cień Wojny nie mają łatwego zadania. Twórcy muszą przedstawić graczom tytuł, który w wielu elementach przypomina grę z 2014 roku. Studio z tego powodu zdecydowało się na nietypową kampanię marketingową.  

Gameplay Śródziemie: Cień Wojny prezentuje walkę ze smokiem i fabularną misję

Przedstawiciele Monolith Productions systematycznie zapraszają fanów na live-streamy, na których prezentowane są kolejne elementy gry. Autorzy w taki sposób chcą pokazać, że Śródziemie: Cień Wojny nie jest małym rozszerzeniem Śródziemie: Cień Mordoru, a prawdziwą kontynuacją.

Dzisiejsza prezentacja skupia się na umiejętnościach – protagonista otrzyma dostęp aż do sześciu drzewek umiejętności: Combat, Predator, Ranged, Wraith, Mounted oraz Story. Twórcy zdecydowali się na trzydzieści trzy zdolności, które w dodatku będziemy mogli trzykrotnie ulepszyć.

Zespół prezentujący grę skupił się na pięciu mocach Upiora – rzucanie w przeciwników sztyletami, automatyczne zbieranie przedmiotów, zamrażanie przeciwników, fala uderzeniowa oraz wysysanie życia z rywali.

Są to oczywiście miłe dodatki, które na pewno zostaną należycie wykorzystane przez fanów uniwersum. Materiał powinien Was szczególnie zainteresować, ponieważ autorzy pozwalają spojrzeć na sporo walki, czy też nawet ulepszenie pancerza.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.