Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 17:30
Filary Ziemi. Ciekawe wydanie w dobrej cenie - szczegóły Edycji Kingsbridge
429V

Filary Ziemi. Ciekawe wydanie w dobrej cenie - szczegóły Edycji Kingsbridge

Techland wrzuci na rodzime półki sklepowe grową adaptację Filarów Ziemi. Firma zdecydowała się stworzyć ciekawe wydanie, którego cena oraz zawartość została potwierdzona przez wydawcę. 

Już na początku miesiąca Techland wspomniał o przygotowaniu Edycji Kingsbridge, jednak dopiero dzisiaj poznaliśmy zawartość pudełka. Firma ponownie nie zawodzi tworząc ciekawy zestaw, który powinien zainteresować fanów mocnych opowieści.

Data premiery i zwiastun Filarów Ziemi

Filary Ziemi zostały napisane przez Kena Folletta. Znany pisarz przygotował kolejną opowieść pod tytułem „Słup Ognia” i właśnie jej fragment będzie częścią wspomnianego zestawu. Tak prezentują się szczegóły:

  • Gra Filary Ziemi
  • Fragment powieści "Słup Ognia"
  • Zakładka do książki z motywami z Filarów Ziemi
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa z gry

Techland nawiązał współpracę z Wydawnictwem Albatros i dzięki temu gracze mogą oczekiwać ciekawego zestawu, który trafi do klientów 15 sierpnia w cenie 79,90 zł.

Tak o pakiecie wypowiedział się Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland – Tomasz Gawlikowski:

"Powieść Filary Ziemi to światowy fenomen, dlatego  dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze wydanie było atrakcyjne zarówno dla fanów gier jak i fanów książek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dołączyć do niego fragment nowej powieści Folletta. To jedyna okazja w Polsce, by zapoznać się z początkiem książki przed jej wrześniową premierą"

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Daedalic Entertainment filary ziemi Techland