Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 17:08
Kingdom Hearts III. Deweloperzy muszą być gotowi na przygotowanie DLC
404V

Kingdom Hearts III. Deweloperzy muszą być gotowi na przygotowanie DLC

W weekend zobaczyliśmy świetny materiał z Kingdom Hearts III, a dodatkowo otrzymaliśmy kilka konkretów dotyczących pozycji. Choć gra ma zadebiutować dopiero w przyszłym roku, to już teraz pojawiają się pierwsze informacje dotyczące dodatków.

Tetsuya Nomura zapowiedział premierę Kingdom Hearts III w 2018 roku. Nadal oczywiście czekamy na konkretną datę, jednak autorzy mają wyrobić się ze wszystkimi pracami w następnych siedemnastu miesiącach.

Reżyser Kingdom Hearts III opowiada o drugim bohaterze, Toy Story i wersji na Nintendo Switch

Reżyser udzielił w weekend kilku wywiadów i podczas dyskusji z dziennikarzem GameSpotu wypowiedział się na temat potencjalnych rozszerzeń – twórca nie może wchodzić w szczegóły, ale powiedział swojemu zespołowi, że muszą być gotowi na przygotowanie dodatków.

Oddział Square Enix zajmujący się Kingdom Hearts III jeszcze nic nie potwierdza oraz nie zaprzecza, ale stworzony system pozwala bez problemu dodać nowe światy do gry za pośrednictwem DLC.

Patrząc na sytuację z Final Fantasy XV, widząc aktualne trendy i poznając informacje o wykreowanej mechanice pozwalającej dodawać do gry miejscówki, ktokolwiek wątpi w dodanie przynajmniej kilku światów w formie rozszerzeń? Znak czasów.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/kingdom-hearts-3-director-tetsuya-nomura-explains-/1100-6451732/

Tagi:

Nie przegap