Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 21:00
Far Cry 5. Długość gry zadowoli fanów serii
1956V

Far Cry 5. Długość gry zadowoli fanów serii

Ubisoft w ostatnich dniach skupił się głównie na promocji Assassin’s Creed Origins, jednak nie możemy zapomnieć, że deweloperzy pracują również nad nowym Far Cry. Dzięki świeżutkim informacjom poznaliśmy między innymi długość opowieści.

Far Cry 5 zaprowadzi graczy do pięknej Montany, gdzie gracze zawalczą z sektą „Bramy Eden”. Umiejscowienie wydarzeń w Ameryce nie spodobało się niektórym mieszkańcom Stanów Zjednoczonych, ale Francuzi nie zamierzają dokonywać jakichkolwiek zmian w przyjętej koncepcji.

Far Cry 5. Premiera, cena, edycja kolekcjonerska, wymagania, opinie

W sprawie tytułu wypowiedział się główny scenarzysta – Drew Holmes – który choć nie chciał ujawnić konkretów, to jednak wspomniał, że ukończenie Far Cry 5 zajmie graczom standardowy czas dla produkcji z tego uniwersum. W tej sytuacji możemy oczekiwać opowieści na 15-20 godzin, jednak jeśli będziemy chcieli zapoznać się ze wszystkimi przygotowanymi zadaniami, to ten czas znacznie wzrośnie – w przypadku Far Cry 3, Far Cry 4 i Far Cry Primal było to kolejne 25, 29 i 23 godziny.

Twórca wspomniał również, że w tytule pojawi się mnóstwo broni. Aktualnie możemy mieć pewność, że zabawek będzie więcej, a jednocześnie powrócą te znane z poprzednich odsłon.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Ubisoft korzysta ze znanej i sprawdzonej formuły. Seria Far Cry ma wielu wyznawców, więc autorzy adresują kolejną opowieść właśnie do tego grona odbiorców.

Źródło: http://gamingbolt.com/far-cry-5-customization-will-be-improved-length-will-be-similar-to-previous-games

Tagi: czas przejścia far cry 5 Ubisoft