Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2017 00:05
Star Wars: The Last Jedi. Kulisy produkcji i klimatyczne plakaty
4099V

Star Wars: The Last Jedi. Kulisy produkcji i klimatyczne plakaty

Na konwencie D23 EXPO nie mogło zabraknąć nadchodzącej opowieści w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ostatni Jedi otrzymał pięć, mocnych plakatów, a jednocześnie możemy spojrzeć na kulisy produkcji.

Star Wars: The Last Jedi to ósma część cyklu Gwiezdne Wojny, która jest jednocześnie bezpośrednią kontynuacją Przebudzenia Mocy z 2015 roku. Premiera została zaplanowana na 15 grudnia 2017 roku.

Star Wars: Battlefront II. Kampania na pierwszym materiale – zapowiada się fantastyczna opowieść!

Trudno oczekiwać wielkich konkretów, ale Lucasfilm oraz Disney potrafią pobudzić oczekiwania fanów. Rian Johnson chce zaskoczyć widzów świeżym podejściem do opowieści, która tym razem ma bardziej skupić się na bohaterach. W trakcie przygody otrzymamy wiele informacji dotyczących postaci i pewnie będzie to dobra wiadomość dla widzów, którzy narzekali na brak odpowiedniego wprowadzenia między innymi Finna czy też Rey.

Na materiale zobaczycie między innymi Carrie Fisher, która zmarła 27 grudnia w Los Angeles. Twórcy wcześniej podkreślili, że wszystkie niezbędne sceny z Leią zostały nakręcone przed tym tragicznym wydarzeniem i autorzy nie muszą odtwarzać postaci w sposób cyfrowy.

Zdjęcia do Ostatni Jedi były przygotowywane od września 2015 do lipca 2016 roku.

Tagi: kulisy produkcji plakat Star Wars star wars: the last jedi