Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 18:30
Jotun: Valhalla Edition za darmo! Twórcy prezentują datę premiery i zwiastun Sundered
1968V

Jotun: Valhalla Edition za darmo! Twórcy prezentują datę premiery i zwiastun Sundered

Jeśli nie macie większych planów na nadciągający weekend, to mam świetną wiadomość. Thunder Lotus Games  zdecydowało się rozdać totalnie za darmo Jotun: Valhalla Edition, a jednocześnie studio zaprezentowało datę premiery i zwiastun Sundered.

Jotun: Valhalla Edition zadebiutowało na komputerach osobistych 29 września 2015 roku. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 79%, a w swoim czasie dziennikarze zachwalali między innymi piękny, nordycki świat, walki, oprawę, czy też tytułowych Jotunów.

Przeczytajcie naszą recenzję Jotun: Valhalla Edition

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji zapoznać się z Jotun: Valhalla Edition, to deweloperzy postanowili rozdać grę na Steam. Wystarczy wejść na platformę Valve, dodać pozycję, pobrać niezbędne pliki i można poznać tę krótką, choć efektowną historię.

Twórcy zdecydowali się na taki przyjemny prezent z jednego powodu. Autorzy zakończyli prace nad Sundered – nową przygodą – która zadebiutuje na rynku 28 lipca. Tytuł jednocześnie wskoczy na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Z tej okazji możemy również spojrzeć na premierowy zwiastun.

Od siebie mogę tylko napisać jedno – ZAGRAJCIE W TO! Historia jest krótka, pozostawia pewien niesmak, ale mimo wszystko warto poświęcić jej czas… To kawał dobrej opowieści, który pewnie rozbudzi oczekiwania względem Sundered.

Tagi: Jotun: Valhalla Edition sundered Thunder Lotus Games za darmo