Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2017 12:06
Total War: Warhammer 2. Świetny zwiastun wprowadza Mroczne Elfy
779V

Total War: Warhammer 2. Świetny zwiastun wprowadza Mroczne Elfy

Total War: Warhammer okazało się świetną strategią czasu rzeczywistego. Fani taktycznych wyzwań już zacierają łapki na nadciągające Total War: Warhammer 2. Tytuł właśnie dorobił się nowego trailera.

Marka Total War otrzymała kolejny znakomity zwiastun. Tym razem skupiony na rasie Mrocznych Elfów, które wyrwały się spod władzy "uzurpatorów" i teraz stają do równorzędnej walki z innymi rasami. W zwiastunie - jak twierdzi Sega - wykorzystano silnik graficzny napędzający Total War: Warhammer 2. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest naprawdę niezły.

Total War: Warhammer 2 w Encyklopedii PPEpl

Mroczne Elfy będzie można oczywiście wybrać w Total War: Warhammer 2 jako grywalną frakcję. Oprócz nich na starcie w kampanii otrzymamy dostęp do Jaszczuroludzi (Lizardmenów), Wysokich Elfów i do jednej nieujawnionej jeszcze rasy. Deweloperzy twierdzą, że tym razem kampania singleplayer będzie wypełniona większą ilością fabuły.

Warto przy okazji przypomnieć, że w trakcie E3 2017 zaprezentowano pierwszy gameplay z Total War: Warhammer 2. Materiał możecie sprawdzić poniżej.

Tagi: pc total war Total War: Warhammer 2 trailer warhammer