Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 17:50
Wolfenstein II: The New Colossus. Zwiastun "Po niemiecku albo...!" kontynuuje propagandę
1004V

Wolfenstein II: The New Colossus. Zwiastun "Po niemiecku albo...!" kontynuuje propagandę

Bethesda zaprasza na kolejny świetny materiał prezentujący realia Wolfenstein II: The New Colossus. Na najnowszym spocie zobaczycie teleturniej "Po niemiecku albo...!", który zapowiada koniec języka angielskiego.

W Wolfenstein II: The New Colossus trafimy do Ameryki, która została dosłownie opanowana przez nazistów. Społeczeństwo musi się podporządkować i między innymi zapomnieć o swoim rodowitym języku.

Wolfenstein IIL The New Colossus. Meet the Blitzmensch

Bethesda wpadła na świetny pomysł z kampanią marketingową Wolfenstein II: The New Colossus. Firma przedstawia podbitą Amerykę przez specjalne, propagandowe programy, które miały pokazać Amerykanom, że jedyna dobra  droga to ścieżka wyznaczona przez nazistów.

Najnowszy materiał skupia się na teleturnieju "Po niemiecku albo...!", w którym mieszkańcy Stanów Zjednoczonych muszą prezentować swoje umiejętności w posługiwaniu się nowym językiem. Sytuacja nie jest oczywiście łatwa, ale jak to zawsze bywa – zwycięzca może być tylko jeden.

Po niemiecku albo...!

To dopiero pierwszy Staffel – sezon – „Po niemiecku albo...!”, a już stał się on najpopularniejszym teleturniejem na Amerykańskich Terytoriach. Ten zabawny i pouczający program telewizyjny przygotowuje amerykańską populację nowej ojczyzny na nadejście wspaniałej przyszłości, w której wszyscy porozumiewać się będą wyłącznie po niemiecku. Dowiedz się, jak powiedzieć po niemiecku „niepokonany”, śmiejąc się z głupiutkich błędów gramatycznych popełnianych przez zawodników. Wzbudź podziw wśród szkolnych przyjaciół bezbłędną wymową słowa „Herrenvolk” wartego aż 200 punktów! Ten teleturniej to niekończące się pasmo zabawy. „Po niemiecku albo...!” powstaje w studiu w LA Media Tower.

Główny bohater serii – B.J. Blazkowicz – ma jedno zadanie. Musi pomóc uwierzyć Amerykanom w możliwość pokonania najeźdźców i doprowadzić do kontrataku. Protagonista podczas opowieści zbierze współtowarzyszy broni, którzy zawalczą o wolność Ameryki.

Materiał: Wolfenstein II: The New Colossus – Po niemiecku albo...!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap