Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 18:20
Mafia III: Znak czasów
990V

Mafia III: Znak czasów. Zwiastun prezentuje DLC, na które od dawna czekali fani serii

Jeszcze przed premierą Mafia III została udostępniona powyższa grafika, która zwiastowała mroczniejszy rozdział w opowieści. Na te przyjemności musieliśmy zaczekać długo, ale na szczęście trzecie i ostatnie DLC zadebiutuje już wkrótce.

Mafia III: Znak czasów to trzecie i ostatnie DLC do gry Hangar 13. Rozszerzenie trafi na rynek 25 lipca i będzie dostępne dla graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Wcześniej gracze mogli zapoznać się z dodatkami „Gaz do dechy” oraz „Niedokończone sprawy”.

Mafia III - drugie DLC przenosi gangsterskie porachunki do dżungli

W „Znak czasów” w końcu otrzymamy możliwość poznania historii tajemniczej sekty. Gracz rozpocznie pościg za wrogami, a konwencja opowieści była wzorowana na dreszczowcach z lat 60. Twórcy przygotowali świeżutkie samochody, wyposażenie oraz elementy.  

Stracie z sektą Ensanglante będzie ciekawym podejściem do rozgrywki, ponieważ autorzy zdecydowali się znacząco odejść od zemsty Lincolna, którą poznaliśmy w głównej przygodzie. Tym razem deweloperzy skupiają się na pomocy – główny bohater natrafi na Annię, która potrzebuje oparcia i tylko Linc może jej pomóc.  

Zmiany zajdą również w mechanice rozgrywki, ponieważ „Znak czasów” od początku narzuci szybkie tempo, zainteresowani będą szukać przedmiotów, odczytywać tajemnicze napisy, szukać wskazówek przy zwłokach, czy po prostu układać to wszystko w jedną całość.

Autorzy w taki sposób zapowiadają przeciwników:

"Są to opętani fanatycy uzbrojeni w noże. Będą was prowokować i napadać w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym będą rzucali nożami, które będziecie mogli bezgłośnie rzucać w nich z powrotem. Przeszukując nowe miejsca w granicach Nowego Bordeaux, będziecie musieli też walczyć z uzbrojonymi po zęby psychopatami próbującymi spowolnić postępy waszych poszukiwań."

Materiał: Mafia III Inside Look - Sign of the Times: Investigating a Cult

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: