Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 17:35
The Surge otrzyma demo. Wypróbujecie konkretny tytuł Deck13
675V

The Surge otrzyma demo. Wypróbujecie konkretny tytuł Deck13

Wersje demonstracyjne to relikt przeszłości, ale na szczęście od czasu do czasu autorzy decydują się na prezentowanie fragmentów swoich pozycji szerokiej publiczności. Deck13 zdecydowało się przygotować demo, dzięki któremu na własnej skórze sprawdzicie The Surge.

The Surge to wymagający action-RPG, który w wielu założeniach przypomina gry z serii Dark Souls. Za pozycję odpowiadają autorzy Lords of the Fallen, a premiera produkcji odbyła się w maju.

The Surge - recenzja gry

Wielu deweloperów po pewnym czasie decyduje się na przygotowanie wersji demonstracyjnych. Deck13 również wpadło na ten pomysł i można jedynie zapytać – dlaczego tak późno? Studio ujawniło, że pliki trafią na PlayStation 4, Xboksach One i komputery osobiste.

Jest to świetna wiadomość, bo grę faktycznie warto sprawdzić. Niemcy choć korzystają z założeń wykreowanych przez From Software, to jednak znacząco rozwijają koncepcję i oferują naprawdę przyjemną walkę.

Aktualnie studio nie ujawniło, jaki wycinek zostanie wrzucony w demonstracji, ale w tym wypadku nie musicie się obawiać o wielkie spoilery, bo najważniejszym punktem produkcji jest oczywiście wymagająca i satysfakcjonująca rywalizacja. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: