SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2017 14:00
Resident Evil: Revelations na PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery i cena odświeżonych zombiaków
679V

Resident Evil: Revelations na PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery i cena odświeżonych zombiaków

Capcom w końcu potwierdził krążące od kilku tygodni plotki – firma zaprezentowała ostateczne informacje dotyczące Resident Evil: Revelations. Gra trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

Gracze od dłuższego czasu czekają na konkrety dotyczące Resident Evil 2 Remake. Pełnoprawne odświeżenie ma nadejść jeszcze w tym roku, ale na dobry początek Capcom pozwoli graczom ponownie zapoznać się z Resident Evil: Revelations.

Resident Evil 2 Remake ma zostać wkrótce ujawniony

Resident Evil: Revelations to spora ciekawostka, ponieważ produkcja na dobry początek trafiła na Nintendo 3DS-a, jednak w późniejszym terminie odbyła się premiera na PlayStation 3, Xboksach 360 i komputerach osobistych. Tylko kwestią czasu było ujawnienie edycji na współczesne urządzenia.

Capcom właśnie rozsyła informacje prasowe, w których pojawiła się ostateczna data premiery – Resident Evil: Revelations trafi na PlayStation 4 i Xboksa One dokładnie 31 sierpnia. Ta data pojawiła się już na dwóch japońskich materiałach, jednak wciąż czekaliśmy na potwierdzenie premiery na Zachodzie.

W tym przypadku możemy liczyć na rozdzielczość na poziomie 1080p, zwiększoną liczbę szczegółów otoczenia, czy też poprawione ruchy przeciwników. Autorzy zdecydowali się dodać do pakietu wszystkie ciuszki oraz bronie, które wcześniej trafiły do pozycji w formie płatnych rozszerzeń.

Jeśli czujecie się zainteresowani, to powinniście przygotować około 74 zł.  

Źródło: http://wccftech.com/resident-evil-revelations-remastered-august-31/

Tagi: capcom cena data premiery resident evil: revelations

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Resident Evil: Revelations
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   Wii U   PS3   X360   3DS 
  • Data premiery - Polska: 24.05.2013
  • Napisy
  • od lat 16 online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme