Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 20:35
Pog(R)adajmy w kolejnym mieście. Częstochowa dołącza do gry, a jednym z organizatorów został Komodo!
507V

Pog(R)adajmy w kolejnym mieście. Częstochowa dołącza do gry, a jednym z organizatorów został Komodo!

Gracze oraz pracownicy branży wciąż spotykają się na cyklicznych wydarzeniach zatytułowanych Pog(R)adajmy. W lipcu impreza rozszerzy się o kolejne miasto, gdzie jednym z organizatorów będzie nasz redaktor – Komodo!

Teksty Maćka Marchewki możecie przeczytać w każdym numerze PSX Extreme, a od czasu do czasu Komodo napisze kilka słów również dla PPE.pl. Jeśli chcielibyście przybić piątkę z naszym dziennikarzem, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

Komodo zdecydował się zaangażować w inicjatywę Pog(R)adajmy. Od lipca gracze oraz pracownicy branży mogą spotykać się również w Częstochowie, gdzie właśnie jednym z organizatorów – obok Schemata, pomysłodawcy inicjatywy – jest właśnie Maciek.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się już jutro o godzinie 19:00 w 12 miastach. Jak zawsze zainteresowani mogą liczyć na miłe towarzystwo, pogaduchy o grach, czy też wyciąganie największych ciekawostek z procesu powstawania wielkich tytułów.

Tematem imprezy jest: „Gamingowy Masochizm – jak poziom trudności wpływa na przyjemność z grania”. Znajdą się chętni? Wspomnę jeszcze tylko, że uczestnicy mogą tym razem zgarnąć cyfrowe oraz papierowe wydania PSX Extreme.

Konkrety dotyczące poszczególnych miast znajdziecie poniżej:  

Tagi: informacja prasowa pogradajmy