Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 14:06
T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Pierwsze szczegóły dużej imprezy
988V

T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Pierwsze szczegóły dużej imprezy

Sympatycy elektronicznej rozgrywki mogą szykować się na kolejną, dużą imprezę w naszym kraju. Organizatorzy T-Mobile Warsaw Games Week ujawnili pierwsze konkrety dotyczące tegorocznego wydarzenia.

W dniach 13-15 października odbędzie się kolejna edycja T-Mobile Warsaw Games Week. Sympatycy gier oraz nowoczesnych technologii ponownie przyjadą do EXPO XXI Warszawa, jednak tym razem organizatorzy zapewnią powierzchnię przekraczającą ponad 12 000 metrów kwadratowych.

PGL Major Kraków 2017. Relacja, wyniki, live-stream, drużyny, informacje

Już teraz możecie szykować się na atrakcje przygotowane przez Activision, Cenegę, Microsoft, Sony, Interactive Entertainment Polska oraz Ubisoft – to wstępna lista wystawców, którzy potwierdzili przybycie na imprezę.

Pewną ciekawostką na pewno jest skupienie się na sportach elektronicznych. W trakcie T-Mobile WGW nie zabraknie turniejów na konsolach oraz komputerach osobistych, które mają przyciągnąć wielu profesjonalnych graczy. Natomiast najmłodsi spędzą czas w specjalnej Strefie Junior, która rozrośnie do największych rozmiarów w historii wydarzenia.

Znamy również pierwsze gry, w które zagramy na T-Mobile WGW – Activision przywiezie do Warszawy Destiny 2 oraz Call of Duty: WWII, a Cenega zorganizuje Otwarte Mistrzostwa Polski w Tekken 7 (jest to część Tekken World Tour).

Oczywiście kolejne konkrety będą publikowane w następnych tygodniach, ale możecie mieć pewność, że na T-Mobile WGW nie będziecie się nudzić. Już ubiegłoroczna edycja prezentowała bardzo wysoki poziom – wydarzenie odwiedziło ponad 24 000 osób, a ponad 40 wystawców przygotowało w sumie 750 stanowisk dla graczy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa t-mobile warsaw games week warsaw games week