Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 19:56
Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2017. Wszystkie informacje o nadciągającej imprezie
555V

Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2017. Wszystkie informacje o nadciągającej imprezie

W dniach 21-23 lipca odbędzie się Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2017. Jest to dziewiąta edycja cyklicznej imprezy, która promuje japońską kulturę i popkulturę.

Od 2008 roku miłośnicy japońskiej kultury mogą uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri systematycznie przyciąga coraz większą ilość entuzjastów Japonii i dzieł jej kultury.

Nadchodzące wydarzenie odbędzie się już w dniach 21-23 lipca, a zainteresowani mogą liczyć na następujące przyjemności:

„W trakcie Animatsuri będziecie mogli wziąć udział w najróżniejszych atrakcjach, takich jak panele tematyczne i prelekcje, konkursy wiedzowe i turnieje sprawnościowe, pokazy sztuk walki i warsztaty, a także koncerty, konkurs strojów, cosplay, i pokaz sztucznych ogni. Obecne będą również najnowsze konsole do gier, na których będzie można pograć w wiele ciekawych gier (bijatyki, VR i inne), gry muzyczne (DDR i UltraStar) oraz gry planszowe. Atrakcje trwać będą nieprzerwanie od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia i nie sposób będzie odwiedzić wszystkie z nich. Ponadto będzie można spróbować najróżniejszych japońskich (i nie tylko) potraw, a także poznać znanych gości. Animatsuri gwarantuje niezapomniane wrażenia.”

Nasza redakcja pojawi się na miejscu i serdecznie zapraszamy czytelników PPE oraz PSX Extreme na wydarzenie. Impreza ponownie zostanie zorganizowana w warszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym mieszczącym się przy ul. Bobrowieckiej 9. Jest to nowoczesny kompleks budynków, a na potrzeby tegorocznej edycji organizatorzy Animatsuri wynajęli ponad 20 sal, w tym salę konferencyjną na prawie 800m², która posiada profesjonalną scenę teatralną.

Do końca weekendu możecie zarezerwować bilety w niższej cenie – od poniedziałku wejściówki będą droższe o 5 zł. Rezerwacja to jedyna możliwość wykupienia gwarantowanego miejsca noclegowego na imprezie – szczegóły znajdziecie na stronie organizatorów.

Najważniejsze informacje:

  • Miejsce imprezy: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ul. Bobrowiecka 9, Warszawa
  • Data: 21 lipca 17:00 do 14:00 23 lipca 2017 r.
  • Bilety możecie zamawiać tutaj.
  • Dodatkowe szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie na stronie www.festiwal.animatsuri.pl oraz na Facebooku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: