Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 18:06
Postać z Destiny 2
1679V

Destiny 2. Gameplay przedstawia nowe klasy, zmiany w trybie Control oraz mapę

Bungie odlicza dni do premiery Destiny 2. Gra zadebiutuje na rynku we wrześniu i z tej okazji możemy spojrzeć na sporo ciekawej rozgrywki. Tytuł Bungie wygląda naprawdę dobrze.

Poniedziałek to dobry dzień dla fanów Destiny. Kilka godzin wcześniej mogliśmy spojrzeć na odpicowaną wersję PlayStation 4 Pro z okazji premiery Destiny 2, a teraz oglądamy sporo świeżutkiej rozgrywki.

DESTINY 2. BEWARE OF BUGS BLOCKING YOUR PROGRESSION!

Redakcja IGN nadal ma przyjemność prezentować nowości z Destiny 2. Dziennikarze zdecydowali się tym razem odpalić mocną bombę prezentując aż cztery materiały, które zostały przygotowane z czystych fragmentów rozgrywki.

Szczególnie ciekawie prezentują się dwa pierwsze materiały, na których możecie spojrzeć na odpicowanego Warlocka oraz Titana – autorzy zdecydowali się zaoferować w kontynuacji znane klasy, które jednak zostały istotnie odmienione. Na filmach możecie spojrzeć na między innymi wykorzystanie umiejętności.

IGN pokazuje również jedną z nowych miejscówek oraz przedstawia zmiany w trybie Control względem pierwszego Destiny. Autorzy w tym drugim wypadku chcieli mieć pewność, że zmagania będą przyjemniejsze dla społeczności – wśród ciekawostek pojawia się wyeliminowanie podwójnego przejmowania terenów (bez neutralizacji), czy też usunięcie szybszego zdobywania flagi przez większą liczbę graczy (nie jest istotne jak wielu zawodników stoi obok flagi).

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 gameplay