Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 14:00
Przeciwnicy z Fortnite
1008V

Fortnite trafi do Polski w pudełku. Znamy dokładną zawartość nowej gry autorów Gears of War

Jeszcze w tym miesiącu pierwsi gracze zapoznają się z Fortnite. Świeżutkie mięsko od Epic Games może zainteresować wielu fanów sieciowej zabawy ze znajomymi, a dzisiaj poznaliśmy konkrety dotyczące polskiego wydania.  

Epic Games przygotowuje się do wstępnej premiery Fortnite. Produkcja na dobry początek wskoczy do programu Wczesnego Dostępu i będzie rozwijana przez kolejne miesiące na trzech platformach – PlayStation 4, Xbox One i PC. Jeśli jednak nie zamierzacie czekać do przyszłego roku i oficjalnej premiery, możecie zainteresować się „Edycją bohaterów”.

Zwiastun premierowy Fortnite

Firma Cenega właśnie potwierdziła wrzucenie na polskie półki sklepowe pudełek w wersji na komputery osobiste. 25 lipca odbędzie się debiut specjalnego wydania, który otrzyma polskie napisy – za lokalizację w tym wypadku odpowiada Epic Games.

Jeśli zdecydujecie się na pudełko, to możecie sięgnąć po wspomnianą  „Edycję bohaterów”. W pakiecie gracze otrzymają zawartość o łącznej wartości ponad 400 zł:

  • Pakiet 8 rzadkich bohaterów
  • Pakiet rzadkiego uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka)
  • Ekskluzywny pistolet fundatora
  • I jeszcze więcej!

W Fortnite zainteresowani trafią do świata, w którym 98% populacji dosłownie wyparowało, a następnie na planecie pojawiły się potwory. Gracze w tym wypadku wcielają się w ostatnich niedobitków, których zadaniem jest uratowanie ludzkości. W tytule zbierzemy zespół, stworzymy fortece, rozwiniemy swoje rzemiosło i zawalczymy z potworami. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: