Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 18:04
Assassin's Creed: Rebellion dostępne za darmo
1746V

Assassin's Creed: Rebellion dostępne za darmo. Gameplay przypomina serię XCOM

Ubisoft dość niespodziewanie zaprezentował kolejną odsłonę serii Assassin's Creed. Gra z podtytułem Rebellion jest dostępna za darmo, a zaprezentowany fragment rozgrywki może zachęcić do pozycji wielu fanów uniwersum.   

Assassin's Creed: Rebellion to produkcja mobilna stworzona przez Behavior Interactive, a wydana oczywiście przez Ubisoft. Gra nie jest pełnoprawną odsłoną, a mniejszym tytułem dla fanów mobilnej rozgrywki.

Assassin’s Creed otrzyma serial animowany od twórcy Castlevanii

Produkcja zadebiutowała w tym tygodniu, ale francuska korporacja nie zajęła się wielką promocją. Jest to dość zaskakujące, bo Assassin's Creed: Rebellion wygląda przyjemnie. Rozgrywka przypomina zmagania z serii XCOM – na początku znajdujemy się w bazie, gdzie możemy między innymi szkolić swoje postacie.

Gdy jednak znudzi się nam oglądanie hiszpańskiej miejscówki, to możemy wyruszyć na misje. Zadania wybieramy na mapie świata, a następnie trójka bohaterów trafia do miejscówki, gdzie kolejne sekwencje wykonujemy w turach – po prostu przed akcją mamy jedną z możliwości do wyboru, a każda z decyzji jest obarczona „szansą wykonania”.  

Autorzy przygotowali ponad 40 Assassynów, wśród których znajduje się między innymi Ezio, Aguilar, Shao Jun, Claudia i Machiavelli, a także 20 zupełnie nowych postaci. Jeśli poniższy gameplay Was zachęcił, to pozycję możecie pobrać na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Tagi: Assassin's Creed: Rebellion gameplay Ubisoft za darmo