Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2017 14:37
Serial Cleaner z lokacjami inspirowanymi znanymi filmami. Posprzątamy w Gwiezdnych Wojnach i Obcym
511V

Serial Cleaner z lokacjami inspirowanymi znanymi filmami. Posprzątamy w Gwiezdnych Wojnach i Obcym

Serial Cleaner trafi na półki sklepowe już w przyszłym tygodniu. W grze obok fabularnej kampanii oraz trybu wyzwań pojawi się spora ciekawostka. Autorzy zdecydowali się stworzyć dodatkowe poziomy inspirowane kultowymi filmami.

Serial Cleaner to najnowsza produkcja krakowskiego iFun4all. Twórcy zdecydowali się na dynamiczną zręcznościówkę, w której gracz wciela się w sprzątacza miejsc zbrodni. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 14 lipca. 

Serial Cleaner z genialnym zwiastunem live-action

iFun4all przygotowało właśnie nowy dziennik, w którym autorzy podkreślają, że na początku posiadali zupełnie inną koncepcję na produkcję. W Serial Cleaner pojawi się pełnoprawna kampania, która pozwoli nam bliżej poznać głównego bohatera, ale autorzy stworzyli również specjalne wyzwania.

Ponadto, Krakowianie zdecydowali się przygotować miejsca zbrodni inspirowane kultowymi filmami. Podczas dziesięciu etapów odwiedzimy sceny z następujących filmów: „Wejście smoka”, Monty Python i Święty Graal”, „Taksówkarz”, „Dwa muły dla siostry Sary”, „Lot nad kukułczym gniazdem”, „The Rocky Horror Picture Show”, „Mechaniczna pomarańcza”, „Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja”, „Odgłosy” i „Obcy”.

Na filmie zobaczycie również kilka scen z rozgrywki – autorzy w prosty sposób tłumaczą zasady obowiązujące w Serial Cleaner. Tytuł nie jest specjalnie skomplikowany, ale w tym przypadku liczy się nasza zręczność i dobre opanowanie map.

Materiał: Serial Cleaner - za kulisami produkcji

Źródło: http://www.gameinformer.com/games/serial_cleaner/b/playstation4/archive/2017/07/03/cover-up-crime-scenes-from-star-wars-alien-and-other-iconic-films.aspx

Tagi: dziennik dewelopera ifun4all serial cleaner zwiastun