Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.07.2017 13:08
Crash Bandicoot. Fenomenalna przeróbka PlayStation 4
3108V

Crash Bandicoot. Fenomenalna przeróbka PlayStation 4

Być może niektórym temat Crasha wychodzi już bokiem. Takie osoby proszę o zamknięcie oczu i klikanie przez chwilę gdzie indziej, bo mam dla was kolejny materiał związany z kultowym jamrajem.

Zaangażowanie fanów konsol wykracza czasami poza zwykłe granie do oporu w ulubione tytuły. Niektórzy zamieniają się dzięki naszemu hobby w rzemieślników a być może nawet artystów. Tak jest w przypadku hiszpańskiego gracza o pseudonimie MakoMod, który od pewnego czasu złapał zajawkę na przerabianie posiadanych przez siebie konsol.

Wizualny tuning konsol tematem nowego numeru PSX Extreme

Ostatnio MakoMod wziął na warsztat PlayStation 4 i ozdobił konsolę motywami z serii Crash Bandicoot. Wszystko oczywiście w związku z premierą Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, które trafiło przed kilkoma dniami na rynek.

Jak jego niesamowite dzieło wygląda możecie sprawdzić na poniższym filmiku, który został przygotowany przez hiszpański oddział Sony. Warto też sprawdzić fotki w naszej galerii poniżej.

W galerii warto też rzucić okiem na przeróbkę konsoli Switch, która została ozdobiona motywami z Zelda: Breath of the Wild. Cena sprzętu przygotowanego przez MakoMod na eBay to póki co 1000 euro, ale aukcja trwać będzie jeszcze przez 4 dni, więc pewnie jeszcze znacząco wzrośnie.

Źródło: Playstation Spain

Tagi: crash humor konsole playstation 4 switch tuning Zelda