Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.07.2017 10:28
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Niedobór towaru winduje ceny
4599V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Niedobór towaru winduje ceny

Wczoraj donosiliśmy o za małej ilości sztuk SNES Classic Mini, które mają trafić do sklepów na premierę, przez co rosną ceny sprzętu na aukcjach. Niestety wygląda na to, że z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku Crash Bandicoot N-Sane Trilogy.

Redakcja PSSite zauważyła, że w przypadku Crash Bandicoot N-Sane Trilogy mamy na polskim rynku do czynienia z dziwną sytuacją. Gra trafiła na rynek z sugerowaną ceną 149,99 zł, ale na Allegro pojawia się wiele ofert z cenami nawet 400 i 500 zł. Rekordziści próbują opchnąć znakomitą kompilację przygód jamraja nawet za 600 zł.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Z czego to wynika? Oczywiście z prawa popytu/podaży. Okazuje się, że wydawca Crash Bandicoot N-Sane Trilogy chyba nie doszacował zainteresowania produkcją na polskim rynku, w wyniku czego doszło do niedoborów towaru w wielu sklepach. Sklepy (również te internetowe) zgłaszają, że nie posiadają na stanie pudełek z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy i nie wiedzą, kiedy może nastąpić dostawa towaru.

Polskim dystrybutorem Crash Bandicoot N-Sane Trilogy jest CDP i to od tej firmy zależeć będzie szybkość dostarczenia kolejnych dostaw gry do sklepów. Miejmy nadzieję, że nastąpi to szybko i ceny wrócą do normalności, czyli poziomu ok. 150 zł.

Źródło: http://www.pssite.com/news/57560/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-w-sklepach-braki-na-allegro-wolaja-krocie.html

Tagi: