Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2017 18:34
Mass Effect: Andromeda otrzyma nowy poziom trudności
718V

Mass Effect: Andromeda otrzyma nowy poziom trudności. EA nie potwierdza informacji o fabularnym DLC

W ostatnich dniach sporo pisaliśmy na temat rozszerzeń do Mass Effect: Andromeda. BioWare nadal nie potwierdziło informacji dotyczących fabularnych dodatków, ale firma zapowiedziała właśnie nowy poziom trudności.

Mass Effect: Andromeda prawdopodobnie nigdy nie zostanie rozszerzony o fabularny dodatek. Twórcy planowali stworzyć kolejną przygodę, a nawet wielką kontynuację, jednak przez problemy z podstawką, zdecydowano się zmienić plany.

Mass Effect: Andromeda bez kontynuacji i fabularnego DLC? Trzech deweloperów potwierdza informacje

Autorzy nie mogą pracować nad nowymi historiami w świecie Mass Effect: Andromeda, ponieważ tylko garstka ekipy pozostała przy tym projekcie. Pozostali członkowie zespołu zostali oddelegowani do Star Wars: Battlefront II, Anthem oraz nowego Dragon Age.

Mimo wszystko możemy mieć pewność, że tryb sieciowy będzie stale rozwijany. Już wcześniej otrzymaliśmy zapowiedź nowych misji APEX, a teraz studio opublikowało zajawkę „platynowego poziomu trudności”.

Jest to prawdopodobnie reakcja na informacje zwrotne od graczy, którzy liczą na większe wyzwanie w pozycji. Kanadyjczycy wkrótce ujawnią dokładne szczegóły i zapewne wraz z DLC, na serwerach pojawią się dodatkowe wyzwania, a jednocześnie studio zajmie się eliminacją największych błędów.

Materiał został prawdopodobnie opublikowany za szybko, bo już został "ukryty" przez BioWare. 

Materiał: Mass Effect: Andromeda “Prepare for Platinum” Teaser

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap