SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.06.2017 19:34
Uncharted: Złota Otchłań może trafić na PlayStation 4
3111V

Uncharted: Złota Otchłań może trafić na PlayStation 4

Największe hity z PlayStation Vity systematycznie lądowały na PlayStation 4, a jednym z ostatnich niedobitków jest Uncharted: Złota Otchłań. Gra może jednak wskoczyć na dużą platformę Japończyków.

Na PlayStation 4 możemy bez problemu zapoznać się z czterema głównymi odsłonami serii Uncharted. Jedyną niewydaną na tę platformę częścią jest Uncharted: Złota Otchłań, która w 2011 roku zadebiutowała na PlayStation Vita.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to nie koniec serii. Prace nad The Last of Us: Part II zwolniły

Wielu graczy dziwiło się, że Uncharted: Złota Otchłań nie znalazło się w Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, ale decyzja Sony była jednoznaczna. Japończycy postanowili wrzucić do jednego pudełka główne opowieści i w konsekwencji „mała przygoda” została pominięta.

W sprawie tytułu wypowiedział się Arne Meyer z Naughty Dog, który podkreślił, że w tym wypadku nic nie zostało przesądzone:

„Sądzę, że nie jest to całkowicie wykluczone. To oczywiście nie zależy od nas. Będąc zapytanym o to na Eurogamer Expo w obecności Shuhei Yoshidy, odpadłem „powinniśmy o tym porozmawiać”. Wszystko jest możliwe. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ostatnio o tym nie rozmawialiśmy, ale nie ma powodu, dla którego to nie może zostać wykonane.”

Nie otrzymaliśmy od Meyera bezpośrednich zapewnień, ale możemy mieć nadzieję, że dzięki licznym namowom graczy – temat znowu powrócił – Naughty Dog lub zewnętrzny zespół zajmie się przeniesieniem gry na PlayStation 4. W tej sytuacji fani uniwersum mogliby na jednej platformie zapoznać się ze wszystkimi tytułami z serii.

Dla przypomnienia, zobaczcie zwiastun Złotej Otchłani: 

Źródło: http://gamingbolt.com/uncharted-golden-abyss-could-come-to-ps4-naughty-dog-suggests

Tagi: playstation 4 sony sony bend uncharted: złota otchłań

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Uncharted: Złota Otchłań
  • Platformy:  PS Vita 
  • Data premiery - Polska: 22.02.2012
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme