SKLEP
Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 24.06.2017 10:26
Skull & Bones z zestawem smakowitych grafik koncepcyjnych
1501V

Skull & Bones z zestawem smakowitych grafik koncepcyjnych

Zapowiedziane na tegorocznym E3 Skull & Bones od Ubisoftu wydaje się być ziszczeniem mokrych snów wszystkich fanów piratów. I nie, nie chodzi tutaj o typów, którzy ongiś wypalali hurtowe ilości płyt z nielegalną zawartością. 

Początkowo Skull & Bones objawiło nam się jako sieciowa gra typu PvP, co z miejsca zgasiło zapał części graczy. W tym naczelnego PE, Rogera, który dość brzydko określił podobne praktyki w prywatnej wiadomości do mojej skromnej osoby. Albo po prostu mi ubliżył, do tej pory nie jestem pewien.

Skull & Bones. Tryb fabularny z historycznymi bohaterami. Gra nas jeszcze zaskoczy

Jest jednak nadzieja. Ubisoft zakomunikował ostatnio, iż Skull & Bones to nie tylko sieciowa, pozbawiona głębszej treści rozpierducha i gra zaoferuje tryb fabularny. Prawdopodobnie również sieciowy, o czym pisał ostatnio Zax. W pierwszym Titanfall nawet to zagrało, ale umówmy się - podobne rozwiązania nie mają startu do budowanej z myślą o singlu kampanii.

Bądź co bądź, sam gameplay wygląda bardzo dobrze, rozgrywka zdaje się być rajcująca i naprawdę miło byłoby móc samotnie zanurzyć się w świat awanturniczych przygód. Spójrzcie tylko na znajdujące się w galerii grafiki koncepcyjne z Skull & Bones. Jest moc.

Tagi: Skull & Bones Ubisoft Ubisoft Singapore