Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2017 09:45
Bohater Ace Combat 7
1775V

Ace Combat 7. Trailer z E3 i piękne screeny

Japońskie Bandai Namco zdążyło z prezentacją Ace Combat 7 przed targami w Los Angeles. Firma przygotowała świetny zwiastun, który zaciekawi wielu graczy. Prezentacja pozwala spojrzeć na kilka scen z trybu fabularnego.

Ace Combat 7 nie zadebiutuje w przeciągu następnych sześciu miesięcy. Twórcy kilka tygodni temu potwierdzili przełożenie premiery, ponieważ chcą dostarczyć na rynek produkt, który będzie prezentował odpowiedni, wysoki poziom.

Ace Combat 7. Premiera przełożona, bo autorzy celują w najwyższą jakość

Jak widać prace nad grą wciąż trwają. W fabularnym trybie będziemy świadkami świetnie zrealizowanych scenek przerywnikowych – już poniższa, krótka prezentacja potrafi zaciekawić. 

Zdaniem deweloperów będzie to największa odsłona w historii, która dodatkowo zaoferuje rozgrywkę z PlayStation VR na głowie. Na zbliżającym się wielkimi krokami E3 dziennikarze otrzymają możliwość sprawdzenia pozycji.

Możemy w tej sytuacji sądzić, że w przeciągu następnych dni, pojawią się w Sieci materiały prezentujące czysty gameplay. Fani serii Ace Combat powinni ładować kontrolery, bo gry z tego gatunku nie debiutują na rynku za często.

Materiał: Ace Combat 7: Skies Unknown - E3 2017 

Źródło: Twitter.com

Tagi: ace combat 7 Bandai Namco Project Aces trailer zwiastun

Nie przegap