SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2017 20:13
Crash Tag Team Racing Remaster na E3?
995V

Crash Tag Team Racing Remaster na E3? Activision zapowiada ogłoszenie i przedstawia plany

Activision to kolejna firma, która ujawniła swoje plany na zbliżającą się imprezę w Los Angeles. Na wydarzeniu pojawi się tajemnicze ogłoszenie, które dla wielu jest dość jednoznaczne. Przyjedzie Crash?

Każdy kolejny materiał z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pobudza graczy z całego świata. Activision doskonale zdaje sobie sprawę z siły tej marki i bardzo możliwe, że wydawca już zaplanował kolejny ruch. Firma przedstawiła swoje plany na E3.

E3 2017 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Activision rozesłało do redakcji informację prasową dotyczącą swojego wystąpienia na E3. Firma oczywiście nie zorganizuje własnej konferencji, ale pojawi się między innymi u Japończyków. Warto jednak na początku przyjrzeć się poniższym słowom:

„Crash Bandicoot N. Sane Trilogy można teraz zamawiać i miej oczy szeroko otwarte na specjalne ogłoszenie związane z Crashem na E3”

Dla wielu jest to jednoznaczna wiadomość – nadciąga ulepszona wersja Crash Tag Team Racing? W mniej optymistycznej wersji (dla niektórych) będzie to po prostu zapowiedź trylogii na inne platformy.

Pewną ciekawostką jest również fakt, że według ostatnich informacji, autorzy kolekcji mogą otrzymać zielone światło na przygotowanie kolejnej, pełnoprawnej kontynuacji… Wszystko zależy od samych graczy i ich zainteresowania zestawem.

Firma jednocześnie potwierdziła, że podczas E3 zobaczymy nowe fragmenty z Destiny 2 i poznamy wszystkie szczegóły dotyczące otwartej bety. W tym wypadku wszystkie zamówienia przedpremierowe zostaną nagrodzone kodami, ale czekamy jeszcze na daty rozpoczęcia i zakończenia zabawy. Posiadacze PlayStation 4 mają grać w pierwszej kolejności.

W przypadku Call of Duty: WWII otrzymamy podobne atrakcje. Firma pierwszy raz zaprezentuje sieciowe zmagania z pozycji – w tym zobaczymy nowy tryb „War Mode” (narracyjne zmagania na wielką skalę) oraz zerkniemy na „Headquarters” (specjalne miejsce dla graczy, w którym będziemy gadać z innymi zawodnikami i szykować się na pojedynki).

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Crash Team Racing e3 2017