Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2017 13:48
Szybkie samochody z Project CARS 2
647V

Project CARS 2. Data premiery i zwiastun przed E3 prezentujący „duszę motoryzacji”

Slightly Mad Studios nie czeka do imprezy w Los Angeles. Twórcy przygotowali efektowny zwiastun, na którym nie brakuje pięknych samochodów, które ścigają się w bardzo różnorodnych warunkach.

Pod koniec roku odbędzie się premiera Project CARS 2. Deweloperzy przygotowali przyjemny zwiastun, który dodatkowo potwierdza ostateczną datę premiery. Gra Slightly Mad Studios wskoczy na półki sklepowe 22 września.

Project CARS 2 z Porsche. Wydawca potwierdza trzy wydania

Będzie to bez wątpienia ciekawy miesiąc dla graczy, ponieważ we wrześniu debiutuje między innymi Destiny 2, NBA 2K18, Divinity: Original Sin 2, Pro Evolution Soccer 2018, Marvel vs. Capcom: Infinite i FIFA 18.

Twórcy mają jednak wyrobioną markę, więc nie muszą specjalnie martwić się o konkurencje. Fani symulacyjnych wyścigów powinni bez większego zastanowienia sięgnąć po grę, bo już pierwsza część prezentowała naprawdę wysoki poziom.

Najnowszy zwiastun potrafi zachęcić do propozycji. Sporo pięknych aut, dobra muzyka, ładne ujęcia i… Zróżnicowane zmagania. Ten ostatni element ma znacząco wyróżnić pozycję od pierwowzoru.

Możemy mieć pewność, że w przyszłym tygodniu przynajmniej raz zobaczymy Project CARS 2. Autorzy przyjadą do Los Angeles, gdzie dziennikarze będą mogli zapoznać się z najnowszą wersją tytułu.

Materiał: Project CARS 2 - The Soul of Motorsport

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco project cars 2 Slightly Mad Studios trailer zwiastun