Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.06.2017 18:04
A tak drodzy państwo wygląda procesor Project Scorpio
6010V

A tak drodzy państwo wygląda procesor Project Scorpio

Targi E3 nadchodzą już wielkimi krokami. Już za kilka dni będziemy świadkami tego, jak Microsoft zaprezentuje światu swój wielce wyczekiwany Project Scorpio.

Konferencja Zielonych na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo, będzie ich chyba najważniejszym wydarzeniem. Microsoft w pocie czoła przygotowuje dla nas nowego Xboksa, który swoją mocą ma znacząco przyćmić i zawstydzić PlayStation 4 Pro.

Xbox One nie będzie hamował gier na Project Scorpio!

Aby nieco zaostrzyć nam apetyt na przyszłotygodniową imprezę, jeden z najważniejszych ludzi w Xboksie, Mike Ybarra, zaprezentował nam na małym zdjęciu ostateczny wygląd procesora, który będzie zarządzał życiem Project Scorpio.

Przed marką Xbox stoi teraz niesamowicie wielkie wyzwanie. Firma musi zachęcić graczy nie tylko mocą, ale i nowymi markami, zaskoczyć genialnym marketingiem i przekonać osoby tylko "ewentualnie" zainteresowane grami, że  Scorpio będzie dla ich rodziny lepszym wyborem niż PS4 z Crashem i Switch z Marianem. Oby im się to udało!

Psyko: Igor, naucz się wstawiać Tweety, dziamdziaku!

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/heres-the-xbox-scorpio-chip/1100-6450457/?ftag=GSS-05-10aab8d&utm_campaign=trueAnthem%3A%20Trending%20Content&utm_content=5934196900bd470007a2afa7&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook

Tagi: mike ybarra project scorpio xbox one