Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 03.06.2017 10:46
Gears of War 4. Aktualizacja Rise of the Horde w szczegółach i darmowe 10 godzin gry
843V

Gears of War 4. Aktualizacja Rise of the Horde w szczegółach i darmowe 10 godzin gry

Król shooterów TPP doczeka się kolejnej aktualizacji, o czym poinformowali twórcy, studio The Coalition. Rise of the Horde przyniesie ze sobą całkiem sporą garść nowości, które ponownie przykują fanów Gearsów do ekranów telewizorów.

Możecie mówić, że Gears of War 4 to niezwykle zachowawcze zagranie ze strony Microsoftu, że The Coalition poszło utartą już ścieżką i nie podjęło większego ryzyka w temacie oderwania gameplayu od utartego dla serii schematu. Zgodzę się w obu przypadkach, ale to wciąż mega dobra gra, w której namiętne wduszanie prawie triggera przekłada się na masę frajdy. Król strzelania w ujęciu TPP jest tylko jeden. 

Gears of War 4 i ReCore w serii wydawniczej Classics 99! Dobre gry w dobrej cenie

The Coalition zapowiedziało dzisiaj, iż najnowsza aktualizacja do gry - Rise of the Horde - rozesłana zostanie poprzez Xbox Live już 6 czerwca. A w niej sporo dobra dla wszystkich maniaków ciśnięcia "na pałę" z Gnasherem w łapach.

Łatka, jak sama jej nazwa wskazuje, skupia się na podkręceniu kochanego przez fanów trybu Horda. Wraz z nią miłośnicy kooperacyjnej wyrzynki otrzymają nowe umiejętności dla poszczególnych klas postaci, w tym maskowanie dla Skauta i skilla zwiększającego obrażenia od soczystych headshotów u Snajpera. Łącznie twórcy dorzucą 15 nowych "perków", po 3 dla każdej z klas. Jakby jeszcze tego było mało, to wraz z aktualizacją pojawi się możliwość podbicia umiejętności do 6 poziomu.

Co jeszcze? Rise of the Horde przyniesie ze sobą także dwie nowe mapy w multi (jedną z nich będzie Avalanche z dwójki), 20 świeżutkich osiągnięć do odblokowania, cross-play dla rankingowych meczy pomiędzy graczami na Xboksie One i Windows 10 oraz 10 godzinnego triala. Tak jest, począwszy od 9 do 15 czerwca wszyscy niezdecydowani bedą mogli za darmo sprawdzić Gears of War 4. The Coalition udostępni w tym wypadku pierwszy akt kampanii, Hordę i kompetytywny tryb Versus. Bierzcie i grajcie w to wszyscy, warto jak jasna cholera.

Pełną listę nowości zobaczyć możecie tutaj.

Tagi: Gears of War 4 Microsoft Studios The Coalition