Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2017 15:30
Extinction to zupełnie nowa marka Iron Galaxy
993V

Extinction to zupełnie nowa marka Iron Galaxy. Pierwszy zwiastun wygląda zdumiewająco dobrze

Wielki ogr, ostry miecz i miasto w ruinie. Iron Galaxy właśnie ujawniło swoją nową produkcję, która jest określana przez deweloperów jako „100 procent mocy i adrenaliny”. Poznajcie Extinction.

Extinction to gra akcji przygotowana przez studio Iron Galaxy (autorzy między innymi 7 Days to Die, Destiny (PlayStation 3), Borderlands 2 (PlayStation Vita), Borderlands: The Handsome Collection, Killer Instinct), a wydana przez Maximum Games na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. Tytuł zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku.

People Can Fly tworzy nową grę AAA. Wydawcą Square Enix

Gra została właśnie ujawniona a pierwsi dziennikarze otrzymają możliwość zagrania w tytuł na specjalnych zamkniętych pokazach podczas E3 2017. Pod względem historii śmiałkowie trafią do świata, w którym ludzkość walczyła ze sobą i jednocześnie wojownicy nie dostrzegali prawdziwego zagrożenia. W zakamarkach planety swoją armię szykowały olbrzymie ogry, których mogą pokonać wyłącznie wyszkoleni przez starożytnych przodków wojownicy.

Głównym bohaterem tytułu został Avil, jeden z ostatnich wartowników, który jest wyposażony w wielkie umiejętności. Podczas opowieści protagonista zmierzy się z olbrzymami oraz ich sługami, a w trakcie historii będzie on musiał bronić miast, czy też ratować mieszkańców.

Extinction będzie posiadać długą opowieść, dynamiczne misje poboczne, walkę opartą o umiejętności, interaktywne środowisko, niezliczone scenariusze walk oraz dodatkowe tryby. Twórcy przygotowują również „Custom Battles”, w którym gracze stworzą unikalne miejscówki, na które zaproszą innych zawodników i wspólnymi siłami grupy będą walczyć z potworami oraz ”Extinction Mode”, czyli typową hordę, podczas której zmierzymy się z kolejnymi falami oponentów.   

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: