Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 31.05.2017 08:22
Crazy Taxi. Klasyk Segi za darmo na Androida i iOS. No prawie
2217V

Crazy Taxi. Klasyk Segi za darmo na Androida i iOS. No prawie

Pomykanie żółtą taksówką w Crazy Taxi to jedna z tych rzeczy, które na zawsze kojarzone będą z Dreamcastem. Wprawdzie gra pojawiła się później na wielu innych platformach, ale pewnie nie tylko dla mnie jest ikoną Makarona. Od kilku dni za darmo możecie odświeżyć klasyka Segi na ekranach swoich dotykowych zabawek.

Gra dostępna była wcześniej jako płatna aplikacja na Androida i iOS. Model dystrybucji zmienił się jednak kilka dni temu i Crazy Taxi wylądowało w koszyku pozycji free2play. Już widzę ten grymas obrzydzenia na twarzach wielu z Was. Spokojnie, zamiast mikrotransakcji Sega postanowiła raczyć nas reklamami. Ot, od czasu do czasu przyjdzie nam obejrzeć krótki spot. Zawsze też można wysupłać równowartość 2 dolarów i tym samym pozbyć się marketingowej papki.

Crazy Taxi w Encyklopedii PPE.pl

Chwilę o samej grze na mobilnych platformach. Wczoraj zassałem Crazy Taxi na iPhone'a oraz iPada i muszę przyznać, że port jest naprawdę grywalny. Sterowanie na dotykowym ekranie nie nastręcza większych trudności, a łapanie kolejnych klientów i szaleńcza gonitwa z czasem wciąż bawią. W sam raz na krótsze i dłuższe posiedzenia na tronie.

Tagi: android crazy taxi ios Sega